X
تبلیغات
چاپ و نشر در آمریکا

چاپ کتاب نوآوران سینا

چاپ و نشر در آمریکا

شرایط مطالب برای چاپ و نشر در آمریکا:

شرایط چاپ کتاب در آمریکا شرایط چاپ کتاب در آمازون ، شرایط چاپ کتاب در اروپا- شرایط چاپ کتاب در خارج از کشور -مجوز چاپ کتاب در آمازون، چاپ کتاب کودک،چاپ کتاب فارسی، چاپ کتاب انگلیسی، چاپ کتاب شعر ، چاپ کتاب هنری

۱ -طبق قانون آمریکا هر نوع محتوا به هر زبان فارسی عربی و انگلیسی فرانسوی و… امکان نشر و چاپ دارد به شرط اینکه قانون کپی رایت را نقض ننماید.

۲- کتاب و یا محصول دیجیتال بایستی CD, DVD شابک بین المللی (ISBN) داشته باشد.

۳ – امکان ثبت کتاب با شابک ناشران ایرانی نیز امکان پذیر می باشد.

۴- طبق درخواست متقاضی خرید کتاب یا اثر شما امکان چاپ آن در مراکز چاپ اروپا آمریکا و یا سراسر جهان با کیفیت بالا فراهم میباشد.

۵ – نویسنده و یا صاحب اثر می تواند قسمتی از اثر و یا کل اثر خود را در مقالات دیگری ارائه نماید.

۶ – کلیه حقوق مادی و معنوی نشر بر طبق قوانین کپی رایت برن برای نویسنده و صاحب اثر حفظ و ثبت میگردد.و این حقوق به هیچ ناشر خارجی منتقل نمی شود.

۷ – زمان لازم برای انجام کل فرآیند چاپ کتاب در آمریکا حدود یک ماه میباشد.

زمان دریافت مجوز کتاب در ایران نیز برای کتابهای تخصصی دو الی سه روزه و کتابهای روانشناسی و مذهبی ۲ الی ۳ ماه هم طوی می کشد.

۸ – امکان دریافت هر تعداد اثر نویسنده و یا صاحب اثر فراهم میباشد. و این برای اساتیدی که میخواهند کتاب خود را به دانشجویان و یا اساتید دیگر ارائه نمایند مهم می باشد.

۹ – با چاپ کتاب در آمریکا امکان عرضه آن از طریق آمازون در وب سایت آمازون فراهم میگردد.و بدین صورت کتاب و یا اثر شما در ۲۰۰۰ وب سایت عرضه محصولات فرهنگی ارائه می گردد.

۱۰ – موسسه ما با دارا بودن مترجمین خبره و کاربلد می توانند کتاب شما را به شیوه ای روان و کاربردی به زبان انگلیسی برگردانند و درنتیجه با این کار بصورت بین المللی می توانید دانش و تجربه خود را در اختیار جمعیت زیاد انگلیسی زبانان دنیا قرار دهید.

شرایط چاپ کتاب در آمریکا شرایط چاپ کتاب در آمازون ، شرایط چاپ کتاب در اروپا- شرایط چاپ کتاب در خارج از کشور -مجوز چاپ کتاب در آمازون، چاپ کتاب کودک،چاپ کتاب فارسی، چاپ کتاب انگلیسی، چاپ کتاب شعر ، چاپ کتاب هنری

عیب چاپ کتاب در خارج از کشور : با توجه به اینکه ایران به کنوانسیون حقوق مالکیت معنوی برن ملحق نشده حفظ مالکیت اثر شما در ایران امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه اثر شما قبل از انتشار بین المللی در داخل ایران نیز ثبت و منتشر شده و در این صورت در داخل ایران مشمول قانون حمایت از مولفان و مصنفان خواهد بود. و بعد از آن شما می توانید اثر و یا کتاب خود را در خارج کشور نیز منتشر نمائید

و از حقوق مالکیت مادی و معنوی خود در خارج کشور با استفاده از کنوانسیون برن گردید.هر دو این مراحل را موسسه ما تمام و کمال برای شما به انجام میرساند.

شما میتوانید با تعیین وقت قبلی در موسسه ما واقع در خیابان جمالزاده شمالی خ نصرت نرسیده به دکتر قریب حضور یافته و قرارداد چاپ کتاب خودتون را مکتوب نمائید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش می توانید از طریق تلفن همراه ۰۹۹۰۳۳۸۴۵۲۵ دکتر کوهستانی مدیر مرکز و یا ۰۲۱۶۶۹۲۸۰۲۶ و یا شماره تلگرام ۰۹۳۰۵۸۰۲۳۴۲ و ایمیل kouhestani@yahoo.com با ما در ارتباط باشید.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/18ساعت 12:56 توسط علی کوهستانی | تعداد بازديد :17 |

عناوين مطالب پربازدید
سررسید و دفتر نوبت دهی پزشکان و دندانپزشکان سال ۹۸
چاپ و نشر کتاب
چرا نویسندگی ضروری است؟
۲۱ اصل روانشناسی فروش کتاب
چاپ و نشر در آمریکا
راهنمای کامل مراحل چاپ و نشر کتاب کاغذی صوتی و دیجیتال
تهیه تدوین وتولید محتوا
مراحل اداری چاپ کتاب
۱۵ کاری که افراد فقیر انجام میدهند و افراد ثروتمند اونا رو انجام نمی دهند
ثبت نرم افزار
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم